Sorare oynamaya başlamak için en iyi 10 ipucu

Mise à jour :

2019’da piyasaya sürülen Sorare, şimdiden dünya çapında milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren bir oyun haline geldi. Sitede düzenlenen turnuvalardan birine katılmak istiyorsanız, bu rehberitakip etmeyi unutmayın!

Bu yazıda, Sorare yolculuğuna yeni başlayan oyuncular için ipuçları bulacaksınız. Aşağıdaki tavsiyeleri takip ederek maceranıza en iyi şekilde başlayabileceksiniz!

Sorare oynamaya yeni başladıysanız neden ipuçlarını takip etmelisiniz?

Yeni Sorare oyuncuları genellikle başlamak için acele ederler ve bu da onların hata yapmasına neden olabilir. Nadir kartlar kazanmaya veya bunları takas etmeye istekli olan yeni oyuncular, bazen turnuvalara balıklama atlayıp kart satın almak için acele edebilir ama yine de istedikleri sonuçları alamayabilirler. Bedava oyunların aksine, Sorare’ye yatırdığınız tutar hızla çok pahalı hale gelebilir…

Bunu akılda tutarak, size Sorare oynamaya nasıl başlanır konusunda birkaç ipucuvermek istiyorum. Hangi sorunlardan kaçınmanız gerektiği ve web sitesinin nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için bu yazıyı okumanız yeterli. Bu ipuçları, yatırımınızın geri dönüşünü almaksızın para harcamaktan kaçınırken en baştan doğru yöntemler benimsemenizi sağlayacaktır.

Sorare oynamaya başlamak için en iyi 10 ipucu

Sorare maceranıza yeni başladıysanız aşağıdakilere dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Sorare oynamaya başlamak için en iyi 10 ipucunu aşağıda bulacaksınız!

İpucu 1: Eğlenmek için Sorare oynayın

Öncelikle, Sorare’nin paralı bir oyun olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Ücretsiz turnuvalar, Sorare’nin sunduğu olanakların sadece küçük bir kısmıdır. Her yeni oyuncu, en başından itibaren kripto para, alış satış ve NFT’lerin doğasında bulunan risklerin farkında olmalıdır.

Bunu aklınızda tutarak, Sorare’yi güvenilir bir gelir kaynağı olarak değil, bir eğlence olarak düşünmek daha iyidir. Yani oyun içi satın alımlarınızın günlük giderlerinizi olumsuz etkilememesi gerekir. Siteye ilk girdiğiniz andan itibaren doğru kararlar verebilmeniz için Ultra Sorare’de oyun hakkında daha fazla bilgi edinmekten çekinmeyin!

İpucu 2: “Sıradan” kartlarla pratik yapın

Sorare’de hesap açtığınız andan itibaren tek kuruş ödemeden ilk turnuvalarınıza katılabilirsiniz! Sorare, Sıradan kategorisindeki yarışmalarda kullanılabilecek ücretsiz Sıradan kartlar sunuyor. Bu ücretsiz kartlar, kayıt işlemi sırasında favori kulüplerinizi seçtiğinizde ve Sıradan turnuvalarda aldığınız sonuçlara ödül olarak da elde edilebilir.

Kart satın almaya başlamadan önce birden fazla Sıradan turnuva oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Bunu yapmak, Sorare’ye para harcamayı düşünmeden önce oyunun amacına ve yarışmaların nasıl işlediğine aşina olmanızı sağlayacaktır.

İpucu 3: Bir bütçe belirleyin ve ona bağlı kalın

Sorare’de bazı kartlar satın alma zamanının geldiğine karar verdiğinizde atacağınız ilk adım, herhangi bir satın alma işlemini yapmadan önce bir bütçe belirlemek olmalıdır. Örneğin, Sorare’de her alış satış yaptığınızda altında kalmanız gereken aylık veya yıllık bir tutar belirleyebilirsiniz.

Bunu akılda tutmak, aşırı harcamalardan ve hoş olmayan sürprizlerden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bunu yapmak, sizi kartların fiyatlarına daha yakından bakmaya zorlayarak paranızı daha iyi yönetmenizi de sağlayacaktır. Böylelikle, kaçınılmaz olarak, futbolcu keşfi ve alış satışlar gibi belirli stratejilerle daha fazla ilgilenmeye ve bunlara daha fazla dikkat etmeye başlarsınız…

İpucu 4: SorareData ile piyasayı analiz edin

Aktif olarak kart satın almak istiyorsanız, gidilecek yer SorareData’dır. Bu platform, her kartın fiyatı ve karar vermenize yardımcı olabilecek çeşitli istatistikler de dahil olmak üzere NFT’ler hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri içerir.

İkincil piyasada açık artırmaya çıkarılan veya satılan bir kart ilginizi çektiğinde, aklınıza gelen ilk şey daha fazla araştırma yapmak için SorareData’yı ziyaret etmek olmalıdır. İyi fırsatlardan diğer menajerlerden önce yararlanmak için bu platformu proaktif olarak da kullanabilirsiniz!

İpucu 5: Haftalık turnuvalara katılın

Sorare her hafta farklı kart kategorilerinde (Sıradan, Sınırlı, Nadir, Süper Nadir, Eşsiz) turnuvalar düzenler. Bu turnuvaların amacı, oyuncuların diğer menajerlerden daha fazla puan kazanmaları ve harika ödüller kazanmak için en üst sıralara ulaşmalarıdır: nadir kartlar, Ethereum ve diğer birçok hediye!

Tıpkı normal bir Fantezi Liginde olduğu gibi, bu yarışmalar NFT’leri kullanmanın ve harika ödüller kazanmanın eğlenceli bir yoludur. İdeal olarak, fırsatınız olduğunda haftalık turnuvalara katılmanızı öneririm.

İpucu 6: Şampiyonalar hakkında daha fazlasını öğrenin

Sorare’demenajerlere puan kazandıran şey, futbolcuların gerçek performansıdır. Takımınızı seçtiğinizde, turnuva detaylarında belirtilen süre içinde maça çıkacak olan futbolcuları seçmelisiniz. Bu nedenle, futbolcuların oynadıkları liglerle ilgili haberleri takip etmeniz önerilir.

Özellikle fikstüre, genel puan durumuna, takımların mevcut performansına, son transferlere ve alınan son sonuçlara bakmalısınız. Son olarak, Sorare tarafından düzenlenen her turnuva için, turnuva süresi içinde hangi futbolcularınızın maça çıkacağını görmek için Matches sekmesine bakabileceğinizi unutmayın.

İpucu 7: Takımınızı daha iyi kurmak için futbolcular hakkında daha fazlasını öğrenin

Daha önce de söylediğimiz gibi, turnuvalar sırasında menajerlere puan kazandıran şey oyuncuların gerçek performansıdır. Bu nedenle, seçtiğiniz futbolcuların tam durumunu öğrenmek için günlük futbol haberlerini takip etmelisiniz.

Bu size futbolcunun formu, sakatlıklar, attığı veya yediği goller, transferler ve oyuncuların son performansları hakkında doğru bilgiler verir. Sadece oyuncunun kartında gösterilen son 5 maçın ortalama skoru ile yetinmemelisiniz; diğer menajerler arasından sıyrılmak için daha fazla araştırma yapmanız gerekir. Bir futbolsever iseniz, bu sizin için çok karmaşık olmayacaktır!

İpucu 8: Kullanmadığınız futbolcuları eğitin

Çok geçmeden, takımınız onlarca oyuncu kartı içerecek şekilde büyüyecektir. Ancak, her turnuvanın kuralları çok açıktır: sadece beş kart kullanılabilir. Bunu göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olmayan NFT’leri satabilirsiniz, ama bu durum için başka bir çözüm olduğunu da bilmelisiniz.

Training modunu kullanarak bazı oyuncuları eğitmenizi öneririm. Bunu yapmak, kartlarınızın seviyesini artırmanıza olanak tanır ve bu da bir turnuva sırasında elde edebileceğiniz puanların bonus yüzdesinin artmasını sağlar. Training modu ile kartlarınızı geliştirerek onları normal takımınıza entegre edebilir veya daha yüksek fiyata satabilirsiniz!

İpucu 9: Satın almayı/satmayı göz önünde bulundurun

Sorare kartları satın alırken, turnuvalarda rekabetçi bir güç olmak istiyorsanız, nicelikten ziyade niteliğe öncelik vermek daha iyidir. Amacınız sadece alış satış yapmaksa, çok çeşitli kartlar satın alabilir ve sonra da bunları satabilirsiniz.

SorareData, yüksek potansiyelli oyuncuları fiyatları şişmeden önce tespit etmenize burada da yardımcı olabilir. Futbol haberlerini takip ederek, kartları daha yüksek bir değere satmadan önce daha düşük fiyata satın almak için mevcut bilgilerden de yararlanabilirsiniz. Örneğin, uzun süredir sakatlık yaşayan futbolculara göz atmanızı tavsiye ederim: bu futbolcuların kartları, sakatlıkları geçene kadar genellikle erişilebilir bir fiyata sahiptir. Örneğin, Eylül 2020’de JuanBernat’ın (PSG) sakatlığından faydalanıp onun Sınırlı kartını makul bir fiyata satın alabildim. Bir sene sonra, İspanyol futbolcunun sahaya dönmesinden yararlanarak bu kartı daha yüksek bir fiyata sattım.

İpucu 10: Sorare topluluğunun yardımlarıyla bilgi seviyenizi artırın

Sorare, kuruluşundan bu yana, gerçek anlamda yatırım yapan oyunculardan oluşan bir topluluk tarafından takip edildi. Devrim niteliğindeki bu oyuna adanmış sayısız site bulunuyor. Bu nedenle, bu topluluğun yardımıyla bilgi seviyenizi geliştirebilirsiniz.

Diğer oyunculardan daha iyi performans gösterme şansınızı artıracak yeni stratejiler öğreneceksiniz. Ayrıca hangi futbolculara dikkat etmeniz gerektiğine dair bazı faydalı bilgiler de bulacaksınız. Ultra Sorare, tüm topluluk için bir referans sitesi olma amacını taşıyor!

Sonuç: Sorare’de ödül veya para kazanabilir misiniz?

Turnuvaları kazanarak ve alış satış yaparak, Sorare’de ödül veya para kazanmak son derece mümkün. Ancak bunun için disiplinli olmanız ve az önce sizlerle paylaştığım ipuçlarını uygulamanız gerekiyor.

Sorare’nin güvenilir bir gelir kaynağı olmadığını tekrar hatırlatalım. Oyunu oynayarak para kazanmak bir olasılıktır, ama nihai hedef değildir. Para kazanmayı ne kadar az düşünürseniz, hedeflerinize ulaşmak için o kadar çok fırsatınız olur!

  • Sorare tips UK
  • Sorare astuces FR
  • Sorare consigli IT
  • Sorare tipps DE
  • Sorare consejos ES
  • Sorare dicas PT
  • Sorare ipuclari TK
  • Sorare dicas BR
  • Sorare tips US
  • sorareのコツ JP
UltraSorare
Logo