Sorare'de nasıl ödeme yapılır ve cüzdanıma nasıl para yatırırım?

Sorare, sevdiğiniz futbolcuların NFT’lerini satın almanıza ve bunları online turnuvalarda kullanmanıza olanak tanıyan, Ethereum blok zincirine dayalı bir fantezi futbol oyunudur. En sevdiğiniz oyuncuları nadir bulunan koleksiyon parçaları olarak satın alma ve bunları daha fazla kart ve ETH kazanmak için kullanma imkanı devrim niteliğinde, heyecan verici bir konsept.

Bu nedenle, kripto para işlemleri yapılan tüm borsalarda olduğu gibi Sorare’de de dijital cüzdan kullanmak gerekir.

Oyun içi hesabınızla uyumlu kripto para cüzdanları ile Sorare’de Ethereum ödemelerini ve işlemlerini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Sorare cüzdanınıza Ethereum yatırarak alış satış ve transferlere dahil olun.

Oyuncu alabilmek için Sorare cüzdanınızda Ethereum olmalıdır. ETH’nin dünyanın ikinci en büyük kripto parası olduğunu unutmayın.

Futbolcuların kartlarını satın almak için “Transfer Pazarı”na gidebilirsiniz. Oyunun bu bölümünde profesyonel futbolcuların lig, oynadığı pozisyon veya performansına göre sıralanmış Sınırlı, Nadir, Süper Nadir veya Eşsiz kartlarını satın alabilirsiniz. Açık artırma veya sabit fiyat olması fark etmeksizin, satın aldığınız veya kazandığınız kartları satmak, Sorare’de turnuva kazanmak ve Ethereum kazanmak için iyi bir stratejidir.

Bu nedenle, Ethereum yatırmak için Sorare cüzdan sistemini bilmeniz gerekir.

Sorare cüzdanınıza banka kartı ile para yatırma

Sorare cüzdanınıza €, $, £ yatırarak ETH kripto para ile finanse etmek için Sorare’nin ortağı Ramp’ı kullanın. Bu, Sorare cüzdanınıza para yatırmanın en hızlı yoludur.

Kredi kartı veya tercih ettiğiniz herhangi bir ödeme yöntemini kullanarak beş dakikadan daha kısa sürede cüzdanınıza para yatırabilirsiniz. Bunu yapmak için bir Sorare hesabı oluşturun, sonra kullandığınız para birimini oyun içinde kullanılan kripto paraya dönüştürmek için Ramp cüzdanını seçin.

Birkaç basit adımda Ramp kullanarak Sorare hesabınıza nasıl para yatıracağınızı keşfedin.

Kripto para cüzdanınızdan transferler

Bir kripto meraklısıysanız, zaten ETH depoladığınız bir cüzdanınız olabilir. Böylelikle, normal cüzdanınızdan Sorare hesabınıza ETH’nizi aktarabilirsiniz.

Sorare hesabınıza para yatırmak için ETH satın almanız ve sonra da e-cüzdanınıza göndermeniz gerekir. E-cüzdanınızda ETH varsa, yapmanız gereken tek şey e-cüzdanınızı Sorare’ye bağlamak ve parayı e-cüzdanınızdan Sorare’ye aktarmaktır. Birçok cüzdan Sorare hesabınızla uyumludur.

Coinbase, WalletConnect, Portis, Opera, MetaMask cüzdanları hakkında tüm bilgileri burada bulacaksınız.

Resmi bir pazar yerinden Sorare NFT satın almak

Sorare’ye katılmak ücretsizdir, ama oyundan en iyi şekilde yararlanmak için NFT kartları satın alabilirsiniz. Tüm futbolcu kartlarınız, değiştirilemez tokenler (NFT) olarak tanımlanır; yani, sadece sabit ve önceden belirlenmiş sayıda kart vardır. Ayrıca, satın aldığınız kartların düzenlendikten sonra bir daha değiştirilemeyeceği anlamına da gelmektedir.

Futbolcu kartlarını Sorare’nin “Transfer Pazar Yeri” (Transfer Marketplace) üzerinden ve diğer NFT Pazar Yerlerinden NFT olarak satın alabilirsiniz. En iyi bilinen Pazar Yeri, Ethereum blok zinciri üzerindeki NFT’lerin çoğunu barındıran Opensea’dir.

Sorare’nin resmi Opensea sayfasında daha fazla kart bulabilirsiniz.

Sorare oynamak için neden pare ödemelisiniz? Avantajları

Sıradan kartlarla ücretsiz oynamak isteyen oyuncular için bir “Rahat Lig” mevcuttur. Ama, bu ligdeki kartlar nadir veya değerli değildir ve sınırlı bir Sorare deneyimi sunar.

Sorare’nin kazanmak için oyna sisteminin en ilginç yönü, oyun ve yatırımı bir araya getirmesidir. En iyi oyuncuları satın alarak ve kart pazarındaki fırsatları keşfederek başarılı bir takım oluşturmak, şampiyonluklar kazanmanızı sağlayacaktır; bu da yeni nadir kartlar veya ETH tokenlerinin yolunu açar.

  • Sorare payments UK
  • Sorare paiements FR
  • Sorare pagamenti IT
  • Sorare zahlungen DE
  • Sorare pagos ES
  • Sorare pagamentos PT
  • Sorare odemeler TK
  • Sorare pagamentos BR
  • Sorare payments US
  • sorare 支払い JP
UltraSorare
Logo