SorareMega nedir? Sorare kartlarınızla ödüller kazanabileceğiniz yan oyun

Mise à jour :

2019’da piyasaya çıktığından bu yana Sorare, çok aktif bir oyuncu topluluğuna sahip olmakla gurur duyabilir. Bazı meraklıları, tamamen bu NFT’lere adanmış siteler oluşturarak bu işi daha da ileri götürdüler. İşte SorareMega da böyle bir oluşum.

Bu platform Sorare’den bağımsızdır ve kartlarınızı harika ödüller kazanabileceğiniz birkaç mini oyunda kullanmanıza olanak tanıyor! Bu yazıda SorareMega’yı sizinle tanıştırmak istiyorum.

Özellikler 5 yan oyun
Dil Fransızca
Mobil uygulama Hayır
Sosyal Ağlar Twitter, Discord, Stomt

SorareMega ile tanışın

SorareMega, Aralık 2020’de Sorare tutkunu iki arkadaş tarafından kuruldu. Bu site, NFT kartlarınızı iki mini oyunda kullanmanıza olanak tanıyor: Mega League ve Dice. Ethereum tabanlı blok zinciri sayesinde Sorare’de satın aldığınız kartlarla SorareMega’da da oynayabilirsiniz.

Şu an için sitede bulunan iki mini oyun sadece ücretli kartlar kullanılarak oynanabiliyor. Bu nedenle de bu yeni oyun deneyimi sadece Sorare’ye para yatıran menajerlere özeldir.

soraremega-home-page

Farklı SorareMega yan oyunları

Daha önce de belirttiğimiz gibi SorareMega’da iki mini oyun bulunuyor: Mega League ve Dice. Aldığınız sonuçlara bağlı olarak, daha sonra Sorare’de kullanabileceğiniz nadir kartla kazanabilirsiniz. Burada, bu oyunların her birinin nasıl çalıştığını ve her oyunun avantajlarının neler olduğunu açıklayacağım!

Mega League turnuvaları

Mega League, mümkün olan en iyi takımı kurarak diğer menajerlere karşı 1’e 1 formatında rekabet etmeyi içerir. Sorare tarafından düzenlenen turnuvalara benzer bir fantezi futbol oyunudur. Futbolcularınızın gerçek hayattaki performansına göre puan alırsınız. Kaptan atanan futbolcu %50 ek puan kazanır. Adil olması adına, bonuslar ve kartların nadirliği dikkate alınmaz.

Mega Lig’de her biri belirli bir sıralamaya sahip dört küme bulunur:

 

 • Mega 3: pozisyonları fark etmeksizin sahada 3 futbolcunuz olmalıdır. Sahaya kaleci koymanız gerekmez.
 • Mega 5: sahaya 5 futbolcu koymanız gerekir. Birkaç taktik diziliş arasından seçim yapabilirsiniz ve bir kaleci kullanmak zorunludur.
 • Mega 8: sahaya 8 futbolcu koymanız gerekir. Birkaç taktik diziliş arasından seçim yapabilirsiniz ve bir kaleci kullanmak zorunludur.
 • Mega 11: sahaya 11 futbolcu koymanız gerekir. Birkaç taktik diziliş arasından seçim yapabilirsiniz ve bir kaleci kullanmak zorunludur. SorareMega’da 2. seviyeye eriştiğiniz anda bu küme açılır.

Score Dice oyunu

Dice, her hafta takımınızın SorareMega tarafından belirlenen puanı yakalayan futbolcusunu bulmaktan ibarettir. Daha iyi anlaşılması için bir örnek vereceğim: Dice oynuyorsunuz ve rastgele 52 puan geldi diyelim. Bu, gerçek hayattaki performansına göre 100 üzerinden 52 puana ulaşacak bir oyuncu seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Dolayısıyla, hangi oyuncuların iyi veya kötü bir oyun ortaya koyma olasılığı olduğunu analiz etmeniz gerekir!

SorareMega oynayarak ödüller kazanılır mı?

SorareMega çok çeşitli ödüller sunuyor. Her şeyden önce, her Mega League kümesinde ilk 11’e giren her futbolcu bir kart kazanıyor: birinci futbolcu Nadir kart, diğer on futbolcu ise Sınırlı kart alıyor. Her hafta Mega League’de kazanılmayı bekleyen en az 44 kart, 40 Sınırlı kart ve 4 Nadir kart oluyor.

Buna paralel olarak, SorareMega’nın bir seviye sistemi kurduğunu da bilmelisiniz. Her zafer size 100 puan kazandırıyor, bu da kademeli olarak farklı seviyelere ulaşmanıza izin veriyor. Ayrıca ulaştığınız her seviye için belirli sayıda MegaCoin (sitenin para birimi, MGC olarak da bilinir) içeren bir sandık kazanırsınız. Bu MGC’ler daha sonra yeni bir taktik diziliş almak veya mağazadan kartları yükseltmek için kullanılabilir. Bu kartlar genellikle Mega League maçlarında fark yaratır! Dice’ta elde ettiğiniz zaferlere bağlı olarak, daha fazla deneyim kazanmanızı sağlayacak rozetler alır ve böylece MegaCoins bütçenizi daha hızlı artırırsınız.

Sonuç: Neden SorareMega oynamalısınız?

Özetlemek gerekirse, SorareMega, Sorare’yi iyi bir şekilde tamamlıyor, çünkü bu platform NFT’leri farklı bir şekilde kullanmanıza izin veriyor. Dice ve özellikle de Mega League çok eğlenceli iki oyundur, ancak hepsi bununla da kalmıyor: nadir kartlar kazanma şansı gerçek! Seviye sistemi ve mağazada bulunan yükseltme kartları, her şeyi daha da ilginç hale getiriyor.

Şahsen ben düzenli olarak Mega League oynuyorum ve Sorare turnuvaları ve Fantezi Ligin genel işleyişini seviyorsanız bu oyunu şiddetle tavsiye ediyorum. Burası bir turnuvanın veya devam eden bir açık artırmanın sonucunu beklerken vakit geçirmek için harika bir yerdir!

 • Sorare soraremega UK
 • Sorare soraremega FR
 • Sorare soraremega IT
 • Sorare soraremega DE
 • Sorare soraremega ES
 • Sorare soraremega PT
 • Sorare soraremega TK
 • Sorare soraremega BR
 • Sorare soraremega US
 • sorare soraremega JP
UltraSorare
Logo